Kiadványok

Karrier

A Limagrain Europe a világ negyedik legnagyobb vetőmagvállalata. Termékeit 50 országban értékesíti 20 leányvállalata és számos forgalmazója révén. Európában vezető pozíciót tölt be búza, kukorica- és állati takarmányozás területén, továbbá az LG márka kiemelkedő szerepet játszik a napraforgó piacon is.

A Limagrain cégcsoport magyar leányvállalata új munkatársat keres
Vetőmagüzemi termeléstervező
munkakörbe, mezőhegyesi irodájába.

Feladatok:

  • A vetőmagüzemben történő termelés megtervezése rövid és hosszú távon az értékesítést figyelembe véve
  • Termelési terv készítése és nyomon követése
  • Kimutatások és jelentések készítése a gyártás folyamatairól és állapotáról a nemzetközi vezetőségnek
  • Üzemi adatok beszerzése és feldolgozása
  • Aktív részvétel a készletgazdálkodásban és a tervezési folyamatokban, együttműködve a vetőmagüzem alkalmazottaival
  • Készletek nyilvántartása, ellenőrzése
  • Együttműködés az agronómus csapattal
  • A termék csomagolásához szükséges anyagellátás biztosítása és felügyelete
  • Napi kapcsolattartás a francia társosztályokkal

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (min. 2-3 év)
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Angol nyelvtudás (min. középfokú)
  • Projektszemlélet
  • Feladatok önálló, kreatív megoldása
  • Teljesítményorientált és proaktív hozzáállás
  • Office programok erős felhasználó szintű ismerete

Előny:

  • Francia nyelvtudás
  • Termelő üzemben vagy termelési tervezésben szerzett tapasztalat
  • Releváns agrár szaktudás
  • Axapta ismerete
  • Egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete

Kínálunk:

  • Hosszú távú munkavégzést és karrierlehetőséget egy nemzetközi vetőmag vállalatnál
  • Versenyképes juttatási csomagot

A jelentkezési határidő: 2020. július 30. - Csütörtök